Главная‎ > ‎

Верховною Радою передбачена ліквідація територіальних органів Мінприроди і підпорядкування цих структур місцевим адміністраціям

Отправлено 31 мая 2012 г., 3:49 пользователем Алёна Антонова   [ обновлено 5 июн. 2012 г., 22:25 ]

 

Cьогоднішнє свято екологів було затьмарене прийняттям Верховною Радою у першому читанні законопроекту №10218, яким, серед іншого, передбачена ліквідація територіальних органів Мінприроди і підпорядкування цих структур місцевим адміністраціям. "МАМА-86" активно протестувала проти прийняття цього документу: зокрема, було підготовано (в т.ч. за участю представників регіональних осередків "МАМИ") та надіслано відповідного листа на Президента України, а також листи на  Голову Верховної Ради, керівників фракцій та Голову профільного комітету. Однак, при голосуванні депутати не керувалися ані аргументами громадських організацій, ані здоровим глуздом - законопроект було прийнято майже в унісон та практично без обговорень. 

Маємо, що маємо, але не припиняємо боротьби - попереду друге читання. МАМА-86 зініціювала та спільно з рядом інших екологічних організацій підписала Заяву громадських організацій щодо загрози екологічній безпеці України, а також супровідний лист до неї (див. додатки). Будемо вдячні, якщо Ви зі свого боку долучитеся до наших зусиль з мобілізації громадськості на захист належної системи екологічного врядування і, зокрема, залучите підписи місцевих організацій під нашою заявою. Можемо також подумати про якісь (синхронні) місцеві протестні акції для забезпечення більшого резонансу та демонстрації масштабності громадських протестів та їх підтримки на місцях.

 

З повагою, голова ВЭОО "Мама-86" 

Зоряна Міщук.

 

Comments